I Start I Kontakt I
Partnerzy
logo_gappa.jpg


GAPPA PPH – importer tajwańskich i chińskich maszyn CNC, serwis obrabiarek CNC oraz autoryzowany przedstawiciel firmy Pragati Automation – producenta głowic i magazynów narzędziowych.
www.obrabianie.pl

 
PLOT Electronics
Produkcja, serwis i modernizacja maszyn sterowanych numerycznie. Usługi projektowania maszyn lub linii produkcyjnych oraz przeprowadzanie szkoleń i konsultacji.
www.plot3d.pl
 
CNC PROFI
Produkcja mikroprocesorowych urządzeń elektronicznych oraz modernizacja obrabiarek, maszyn CNC i urządzeń przemysłowych. Doradztwo przy zakupie i modernizacji maszyn oraz pośrednictwo w sprzedaży maszyn.
www.cncprofi.com
 
Multiprojekt
Multiprojekt jest dostawcą komponentów automatyki oraz części maszyn. Firma prowadzi doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów. Zapewniają klientom kompleksową obsługę od momentu szkolenia personelu firmy poprzez pomoc w czasie wykonywania projektów (dobór urządzeń), dostawy podzespołów z magazynu aż do pomocy technicznej przy uruchomieniu.
 www.multiprojekt.pl
 
E3M
Firma E3M zajmuje się obróbką skrawaniem na maszynach numerycznych. W skład oferty wchodzi frezowanie CNC i toczenie CNC. Specjalizujemy się w nietypowych detalach począwszy od pojedynczych sztuk do dużych serii.
www.e3m.pl


 

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów MecSoft CAM.


Rzetelna Firma title=